www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 948987

Flex állások

 Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék-előállítással foglalkozik fogyasztói elektronika területen.

A FLEXTRONICS INTERNATIONAL KFT. Tabon lévő gyáregysége az alábbi pozícióra keres jelentkezőket

Főbb Feladatok

  • Alkatrészek beültetése, összeszerelés, programozás, tesztelés és csomagolás
  • A meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével
  • A munkahelyi rend és fegyelem betartása
  • Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Tiszta erkölcsi
  • Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség
  • Kézügyesség, jó megfigyelőképesség, átfogó látásmód
  • Automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat előny

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

A felvételek munkaerő-kölcsönző cég által valósulnak meg.

Jelentkezési határidő: 2015.06.25.

My Carrier. My Team. Flextronics.