www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

  • A hirdetés 662 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Különböző elektronikai termékek összeszerelése
  • Kész termékek vizuális ellenőrzése
  • Csomagolási és összekészítői feladatok ellátása
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség
  • Monotónia tűrés
  • Rugalmasság

Egyéb:

  • Hosszú távú, határozatlan idejű, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével -  az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő