www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 914443
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Összeszerelés
  • Csomagolás
  • Sormunka
  • A gyártási feladatok támogatása

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív státusz
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (eredeti tüdőszűrő - negatív lelet, orvosi igazolás - fertózőbetegségtől mentes)
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév

Munkaideje: hosszútávra hétfőtől-péntekig változó beosztásban, heti legalább 3 napos alkalommal.

Utazás: biztosított (Miskolcról szervezett módon is)

Előnyt jelent:

  • Korábbi hasonló munkatapasztalat
  • Rugalmas ráérés
  • Tiszaújváros és környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Órabér: bruttó 604 Ft

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat, kérjük kiemelt figyelmet fordíts a tényleges ráérésre.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!