www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

  • A hirdetés 672 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolók kézi összeszerelése,
  • anyagok lista alapján történő kiválogatása,
  • elkészült termékek tesztelése.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Elektrotechnikusi vagy egyéb elektromossághoz köthető végzettség és/vagy tapasztalat
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület
  • Munkarend: több műszak

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbie-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű