www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 850854

Kecskeméti autógyárba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Gyártósor különböző állomásain meghatározott szerelési, kezelési feladatok ellátása
  • Információk, tapasztalatok átadása a gyártósorok termelékenységének és minőségének folyamatos javítása érdekében
  • Együttműködés új termékek bevezetésénél, próbagyártások végrehajtása
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • monotónia tűrés,
  • terhelhetőség, jó állóképesség,
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány.
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója kínál:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • utazási költségtérítés vagy céges busz.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarend
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét,úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése