www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Régió:

Győr-Moson-Sopron

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 831801
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Győrben autóalkatrészek gyártásával foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk összeszerelő operátori munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A gyártósor különböző állomásain szerelési munkálatok ellátása
  • Csomagolás
  • A minőségi javulás érdekében aktívan részt venni az információ átadásban
  • Tapasztalatok megosztása az illetékes személlyel
  • Esetleges javító folyamatok támogatása
  • Dokumentáció készítés az elvégzett munkáról

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Jó kézügyesség
  • Számolási készség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Monotonitástűrő képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat
  • Emelőgépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Többműszakos munkarend

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése oldalon várjuk.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősi érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.