www.cvonline.hu

ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 825725

A világ egyik vezető autóipari beszállítója részére, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Autóiparban használatos különböző méretű alkatrészek összeszerelése a műveleti utasításnak megfelelően,
  • gépkezelés,
  • csomagolás
Elvárások:
  • minimum érettségi vagy többéves gyári tapasztalat,
  • kiválló csapatjáték,
  • megbízhatóság,
  • tanulásra való hajlandóság,
  • pontos munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • karrier tanácsadást nyújtunk az interjú során,
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • céges buszjárat,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok,
  • cafetéria juttatás
Munkavégzés helye:
  • Oroszlány
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszak, 8 óra
Kapcsolat:
Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 58/a., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.