www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 681848

Feladatok:
  • mechanikai és elektronikai szerelési feladatok ellátása,
  • részegységek precíz összeállítása műveleti utasítás szerint,
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen,
  • munkaterület tisztántartása
Elvárások:
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • precíz munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • önállóság,
  • 2-3-4 műszakos munkarend vállalása (a termelési igényeknek megfelelően),
  • hétvégi túlórák vállalása,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • modern munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődés lehetősége, képzések,
  • a Miskolcra bejáróknak utazási költségtérítés.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Miskolc