www.cvonline.hu

Összeszerelő Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 600369

Feladatok:
  • Alkatrészek összeszerelése a dokumentációs utasítások pontos betartásával,
  • Ellenőrző mérések és tesztek elvégzése,
  • Gépek és eszközök karbantartása és dokumentálása,
  • Mérési, karbantartási dokumentációk vezetése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség;
  • Gyártás/termelés területén szerzett tapasztalat;
Előny:
Amit kínálunk:
  • Nagy múltú multinacionális környezet;
  • Biztos munkahely;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Oroszlány
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 óra, 3 műszak
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet: Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert 59., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Referencia szám: SZÜ-01.