www.cvonline.hu

Összeszerelő Operátor

Hozzáadva: 2017.09.27.
Hirdetés azonosító: 1192771

Rendelkezik több éves operátori tapasztalattal? Nem okoz gondot csoportban dolgozni? Szeretne OROSZLÁNY egyik LEGJOBBAN fizető cégénél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk MOST, egyszerűen egy email küldésével! Autóiparral foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat pozícióba kiemelkedően MAGAS bérrel!
Feladatok:

  • Munkavezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Termelésben használt gépek, berendezések felügyelete
  • Gyártáshoz tartozó dokumentáció vezetése
  • Összeszerelési feladtok ellátása
  • Együttműködés más operátorokkal

Elvárások:
  • Legalább szakmunkás végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • MEGEMELKEDETT ÓRABÉR! Br. 1092 Ft (alap órabér+ műszakpótlék)
  • Havi nettó 25.000 Ft CAFETÉRIA
  • Negyedéves BÓNUSZ (bruttó 35.000 Ft)
  • Éves BÓNUSZ (másfél havi bér)
  • INGYENES céges buszjárat

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezés személyesen a Prohuman 2004 Kft Mór Vasút u. 12 szám alatti irodájában, telefonon 70/489-8500 számon vagy önéletrajz küldéssel a megadott email címre.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány