www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1173775

Partnerünk az egyik legmeghatározóbb az autóipari gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban generátorokat és indítómotorokat gyárt az autóipar számára. Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat:
Feladatok:

  • mechanikai és elektronikai szerelési feladatok ellátása,
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen,
  • munkaterület tisztántartása.

Elvárások:
  • jó kézügyesség, precíz munkavégzés
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.
  • középfokú végzettség

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • modern munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődés lehetősége, képzések.

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, vagy személyesen. (3530 Miskolc Széchenyi út 28. 1. emelet)

Munkavégzés helye:
  • Miskolc