www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1160423

Autóipari üléseket gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • Első és hátsó ülések összeszerelése
  • Gyűrűzés
  • Huzatolás, ami a legtöbb esetben bőr (felmelegíti a gép, hogy kézi erővel könnyebb legyen a vázra húzni)
  • Szöveg, rajz, egyéb dokumentációkba foglalt feladatok ellátása

Elvárások:
  • Jó kézügyesség
  • Precizitás
  • Csapatmunkában való jó együttműködés
  • Magas fizikális erőnlét

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Műszakpótlékok, teljesítmény bónusz és Cafeteria
  • Bejárási költség támogatása: gépjárművel a törvényi szabályozásnak megfelelően és a tömegközlekedésben (távolsági járatokra értendő) a bérlet árának 100 %-os térítése

  • Amennyiben felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét