www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.06.01.
Hirdetés azonosító: 1156265

Ventilátorgyártással foglalkozó vecsési multinacionális cég számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Ventillátorok gyártásában való részvétel
  • Apró alkatrészek összeszerelése
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotónia tűrés, jó kézügyesség

Juttatások:
  • H-P, több műszakos munkarendben
  • Jelenléti bónusz + mozgóbér + cafeteria
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Ingyenes céges buszjárat: Budapest, Cegléd, Albertirsa, Gomba, Monor, Pilis, Üllő, Gyömrő, Maglód, Ecser, Mende, Sülysáp érintésével
  • Klimatizált munkaterület
  • Emberközpontú vezetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Vecsés