www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1153754

Partnerünk az egyik legmeghatározóbb az autóipari gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban generátorokat és indítómotorokat gyárt az autóipar számára. Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat:
Feladatok:

  • mechanikai és elektronikai szerelési feladatok ellátása,
  • részegységek precíz összeállítása műveleti utasítás szerint,
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen,
  • munkaterület tisztántartása.

Elvárások:
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • precíz munkavégzés,
  • önállóság,
  • 4 műszakos munkarend vállalása (a termelési igényeknek megfelelően),
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • modern munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődés lehetősége, képzések.

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • középfokú végzettség

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Miskolc