www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1153276

Autóipari partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Betanított fizikai munka
  • Összeszerelői feladatok ellátása
  • Csomagolási, pakolási feladatok ellátása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, monotónia tűrés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása: hétfő-péntek 6:00-14:00; 14:00-22:00

Juttatások:
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Dunaújváros, Adony, Pusztaszabolcs, Iváncsa, Ercsi, Beloiannisz, Besnyő, Sinatelep, Ráckeresztúr, Érd, Tárnok, Martonvásár
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes alapbér + bónusz + cafeteria

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Százhalombatta • Céges buszjárat: • egyéb településekről a bejárás támogatása (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető) Munkaidő:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest