www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1119986

Partnerünk az egyik legmeghatározóbb az autóipari és kéziszerszámgép gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban vezérlő elektronikákat gyárt automata sebességváltóhoz, ABS-hez, légzsákhoz, elektrohidraulikus szervóhoz, karosszériaelektronikához, fedélzeti számítógéphez, valamint ESP és tolatóradar szenzorokat és komplett műszerfalakat is.Az alábbi pozícióba keressük hosszú távra új munkatársainkat: munkatársakat azonnali kérdéssel!
Feladatok:

  • a szerelési folyamat elindítása, az összeszerelt alkatrészek elhelyezése
  • az előkészített alapanyagok megfelelő helyre történő tárolása illetve a munkahely feltöltése
  • a munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • megbízható személyiség

Juttatások:
  • Kiegyensúlyozott, tiszta munkakörnyezet,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Utazási támogatás.
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • (email)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc