www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1115736

Oroszlányi autóipari partnerünk számára keresünk munkatársakat. Hosszú távú munkalehetőség, komfortos munkakörnyezet. Kiemelkedő juttatások!
Feladatok:

  • Együttműködés más operátorokkal
  • Alkatrészek összeszerelése
  • Gépkezelés és gépbeállítások elvégzése

Elvárások:
  • 8 általános végzettség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Három műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Alap órabér + műszakpótlék - A térségben valóban magas kereseti lehetőség
  • Cafetéria: havi nettó 25.000 Ft
  • Negyedéves bónusz: akár bruttó 35.000 Ft
  • Éves bónusz: akár másfél havi bér
  • Ingyenes buszjárat számos környező településről

Előnyök:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Ha felkeltettük érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy keressen minket személyesen irodánkban, Tatabánya, Dózsakert 58/a. H-P: 9-15ig. Bővebb információt a +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 telefonszámokon kérhet.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány