www.cvonline.hu

Összeszerelő Operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1096109

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az autóipar meghatározó szereplője megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Termékek összeszerelése a műveleti leírás alapján
  • Munkakörnyezet és berendezések rendben tartása
  • Napi munka megszervezésében való aktív részvétel
  • Folyamatos képzésekben való eredményes részvétel
  • Gyártást/termelékenységet segítő ötletek és azok megvalósításában való részvétel

Elvárások:
  • Minimum 8 általános végzettség
  • Gyártósori és/vagy gépkezelői tapasztalat
  • Multinacionális környezetben tapasztalat
  • Három műszakos, valamint folyamatos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Tervezhető jövő
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű vállalat

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány