www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1084842

Borsod- Abaúj- Zemplén megyei partnercégeinket keresünk munkatársakat azonnali kérdéssel!
Feladatok:

  • Összeszereli a gyártósori elemeket és késztermékeket,

Elvárások:
  • Felelős a termékek gyártásközi- és végellenőrzéséért

Juttatások:
  • Kiegyensúlyozott, tiszta munkakörnyezet,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Utazási támogatás.

Egyéb kapcsolati információk:
  • (email)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott címre a megpályázott munkakör megjelölésével.