www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1079458

Vecsési multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • Ventilátorok gyártásában való részvétel
  • Apró alkatrészek összeszerelése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotóniatűrés

Juttatások:
  • Br 170.000 – 240.000 Ft közötti bérezés
  • Jelenléti bónusz + mozgóbér + cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Klimatizált munkakörnyezet
  • Emberközpontú vezetőség
  • Ingyenes céges buszjárat

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelelt mindezen feltételeknek, kérjük, jelentkezzen a +3670/ 440-3598-as számon, vagy küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a hirdetésben megadott email címre.

Egyéb információk:
Budapestről céges buszjárattal. Munkaidő: H-P 3 műszak heti váltásban

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest