www.cvonline.hu

Operátor

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1060856

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzetség
  • Büntetlen előélet
  • Jó kézügyesség, precíz, pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés
  • Regionálisan kiemelkedő bérezés
  • Munkahelyi étkeztetés és cafetéria
  • Fiatalos, vidám légkör
  • Klimatizált, színvonalas munkakörnyezet
  • Ingyenes szerződéses járat
  • A feltételek teljesülése esetén 13. havi fizetés és profit sharing

Előnyök:
  • Hosszútávú elkötelezettség
  • Rugalmasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Személyesen: 8200 Veszprém, Rákóczi u. 2. Telefonon: + 36 70 6655 251 E-mailban az alábbiakban megadott címen.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém