www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1052572

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb Feladatok

  • Alkatrészek beültetése, összeszerelés, programozás, tesztelés és csomagolás
  • A meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével
  • A munkahelyi rend és fegyelem betartása
  • Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Tiszta erkölcsi
  • Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség
  • Kézügyesség, jó megfigyelőképesség, átfogó látásmód
  • Automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat előny

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

A felvételek munkaerő-kölcsönző cég által valósulnak meg.