www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1049248

Flex állások

 Nyári diákmunka

A Flextronics International Kft. az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

Tabi gyáregysége nyári diákmunkásokat keres az alábbi pozícióra:

 összeszerelő operátor

Főbb Feladatok

  • Alkatrészek beültetése, összeszerelés, programozás, tesztelés és csomagolás
  • A meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével
  • A munkahelyi rend és fegyelem betartása
  • Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Diákmánia Iskolaszövetkezetnél történő regisztráció

o   Diákigazolvány vagy OM azonosító szám

o   Hallgatói/tanulói jogviszony (aktuális félévre szóló iskolalátogatási igazolás)

o   Adószám

o   TAJ szám

o   Bankszámla szám (saját tulajdonú, hivatalos banki igazolással)

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a (0630) 476-8657 telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

A felvétel a Diákmánia Iskolaszövetkezeten keresztül valósul meg.