www.cvonline.hu

ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1040051

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Főbb Feladatok

  • Alkatrészek beültetése, összeszerelés, programozás, tesztelés és csomagolás
  • A meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesítése a lehető legkevesebb selejt keletkezésével
  • A munkahelyi rend és fegyelem betartása
  • Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Tiszta erkölcsi
  • Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség
  • Kézügyesség, jó megfigyelőképesség, átfogó látásmód

Előny

  • Automata gyártósorok kezelésében szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság

Jelentkezés/További információ
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.