www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1019227

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • összeszerelési feladatok ellátása
  • alkatrészek gyártásában való részvétel
  • gépek rendeltetésszerű használata
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • gépkezelői, operátori vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • monotóniatűrés

Juttatások:
  • fix alapbér + egyéb juttatások
  • stabil háttér
  • multinacionális környezet

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest