www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor

  • A hirdetés 600 napja lejárt

Bankautomaták gyártásával foglalkozó partnerünk fiatalos, lendületes csapatába motivált, dolgozni vágyó munkavállalót keresünk az alábbi BETANÍTOTT pozícióba:

(BUD41)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Bankautomaták részegységeinek összeszerelése
  • Kép alapján különböző szerelési, kábelezési feladatok ellátása
  • Kész termékek ellenőrzése
  • Termékek szállítás előtti csomagolása
  • Anyagok lista alapján történő kiválogatása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Előny: Elektrotechnikusi vagy egyéb elektromossághoz köthető végzettség és/vagy tapasztalat
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kézügyesség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit mi nyújtunk:

  • Stabil, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés, választható cafeteria elemek
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről!
  • Fejlődési lehetőség
  • Speciális, bankautomaták gyártási, összeszerelési módszereinek megismerése

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gyál
  • Műszakrend: egy műszak (H-P: 8:00 16:50)
  • A munkába járás ingyenes céges busszal biztosított Budapestről (Határ út, XVIII. kerület)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon: 20/252 1411!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014