www.cvonline.hu
Összeszerelő operátor ( Veszprém )
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2014.01.06.
Hirdetés azonosító: 717807
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft multinacionális megbízója részére Veszprémbe keres munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Autóipari alkatrészek összeszerelése, ellenőrzése, csomagolása.
  • A gyártósoron lévő gépek működtetése
  • Egyéb, a munkaköréhez tartozó feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos végzettség,
  • Folyamatos- és 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Büntetlen előélet
  • Monotónia tűrése és jó fizikai állóképesség
  • Számítógépes ismeret,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Önállóság és megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Modern multinacionális környezet
  • Cafetéria rendszer és egyéb juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat
  • 2014. Január elejei kezdés!!!

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését az alábbi elérhetőségeken várjuk jelentkezését:

8200 Veszprém, Ady Endre u. 8.

Tel: 88/567-325, 20/227-7931, 20/559-5991

E-mail: E-mail cím megjelenítése, E-mail cím megjelenítése, E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.