www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor - Vecsés

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Ventillátor alkatrészek gyártásával foglalkozó Papst Hungary Kft.-hez keresünk

ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR MUNKATÁRSAT

Vecsésre!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési feladok elvégzése
  • Csomagolóanyagok előkészítése
  • Készáru csomagolása
  • Minőségbiztosítási és környezetvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend

Amit nyújtunk:

  • Fix bérezés
  • Cafeteria
  • Teljesítménybónusz
  • Ingyenes dolgozói buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről: Pilis, Gomba, Monor, Monorierdő, Csévharaszt, Vasad, Üllő, Tápiószecső, Sülysáp, Gyömrő, Maglód, Ecser

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés