www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor, raktáros - targoncás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1080991

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Áru összekészítése, áru mozgatása kézi békával
  • Rakodási, komissiózási, csomagolási feladatok ellátása
  • Gyártási folyamatban való részvétel
  • Összeszerelői feladatok elvégzése
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Targoncavezetői jogosítvány

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével.

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós