www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor- Oroszlány (Ref.szám:SZA-1251)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2016.02.13.
Hirdetés azonosító: 995174

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Monotonitástűrő képesség
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Fejlődésre való hajlandóság
  • Minőségi munka iránti elkötelezettség

Feladatok:

  • Alkatrészek összeszerelése a megadott munkautasítások alapján
  • Társterületekkel történő együttműködés
  • A termelési folyamat adminisztrációja
  • Gépbeállítások elvégzése

Előny:

  • Középfokú végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Bejárás támogatása szerződéses járatokkal
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Oroszlány, Ipari park

Megbízónk profilja: A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ autóalkatrész-gyártásában vezető szerepet betöltő cégéhez keres munkatársakat.

Jelentkezés módja: Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZA-1251-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Szabó Anettnél a 06/20-227-61-77- os mobilszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)