www.cvonline.hu

ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR KIEMELT BÉREZÉSSEL

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 949184

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Telekommunikációs eszközök összeszerelése a munkautasítások alapján,
  • tesztelési, csomagolási és raktározási feladatok végrehajtása,
  • a gyártáshoz kapcsolódó informatikai rendszer kezelése,
  • munkakörnyezet rendben tartása.
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés,
  • jó munkakörülmények,
  • munkába járás céges buszjárattal több településről,
  • 3 műszakos munkarend hétfőtől péntekig 8 órában,
  • határozatlan idejű (hosszú távú) szerződés, bejelentett munka.
  • Bérezés:
  • Bruttó 993 Ft/óra (ez 3 műszakkal havi nettó kb. 130,000 Ft),
  • első ledolgozott hónap után nettó 10,000 Ft jutalom,
  • harmadik ledolgozott hónap után újabb nettó 10,000 Ft jutalom,
  • hetedik hónaptól további béren kívüli juttatások,
  • benzin, MÁV és Volán támogatás.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy, Rozália 2 ipari park, WestLog DC.
  • Kijutás céges autóbusszal. Megállók:
  • Budapest (Köki, Népliget, Boráros tér, Kosztolányi Dezső tér), Budaörs, Biatorbágy
  • Felcsút, Bicske, Mány, Zsámbék, Herceghalom
  • Tatabánya
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehetséges, az üzenet tárgyában a referenciaszám (DOP-01) megjelölésével és a pozíció pontos megnevezésével.