www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor IV.

  • A hirdetés 488 napja lejárt

BETANÍTOTT MUNKATÁRS

HÖLGYEK ÉS PÁLYAKEZDŐK is jelentkezhetnek!!!

Feladatok:

 • Gyártósori összeszerelés

 • Selejtes alkatrészek kiválogatása

 • Minőség-ellenőrzés

 • Csomagolás

Elvárások:

 • 8 általános

 Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

 Munkaidő: 3 műszak

 Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése emailcímre.

 Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Összeszerelő operátor IV..”.

Telefonszám:70/9840041

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar