www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor (INGYENES SZÁLLÁSSAL)

Hozzáadva: 2017.06.08.
Hirdetés azonosító: 1158489

MOSONSZOLNOKI (Győr-Moson-Sopron megye) autóipari alkatrészeket (panoráma tetők, fényvédő rolók) gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Alkatrészek összeszerelése
  • Könnyű fizikai állómunka

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria + mennyiségi és minőségi bónusz
  • INGYENES SZÁLLÁS és céges buszjáratok
  • Versenyképes bérezés

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a lent megadott e-mail címen, illetve a "jelentkezem" gombra kattintva. E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka, Egyéb
Régió
Csongrád
Békés