www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor, gépkezelő (időszakos)

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Összeszerelő, gépkezelő

(betanított munka, határozott idejű szerződésekkel)

Feladatok:

  • Épületgépészeti elektromos rendszerek, alkatrészek szerelése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség

  • Kézügyesség, önálló precíz munkavégzés

  • Váltott, 3 műszak és időszakos szerződések vállalása

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria az első naptól

  • 183 nap után bónusz és emelt műszakpótlékok

  • Bérlet, buszjegy költségtérítés, 100%-ban, a helyi járatra is

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő