www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor (BUD55) - Vecsés

  • A hirdetés 549 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Összeszerelő operátor

(BUD55)

 Leendő munkatárs feladatai:

  • Az összeszerelési feladok elvégzése
  • Csomagolóanyagok előkészítése
  • A készáru csomagolása
  • A minőségbiztosítási és környezetvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Vecsés
  • Műszakrend: 3 műszak
  • Ingyenes dolgozói buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről: Pilis, Gomba, Monor, Monorierdő, Csévharaszt, Vasad, Üllő, Tápiószecső, Sülysáp, Gyömrő, Maglód, Ecser

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő