www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor (BUD41)

  • A hirdetés 843 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

 Összeszerelő operátor

(BUD41)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kép alapján különböző szerelési, kábelezési feladatok ellátása
  • Összeszerelt termékek program szerinti ellenőrzése
  • Termékek szállítás előtti csomagolása
  • Anyagok lista alapján történő kiválogatása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Elektrotechnikusi vagy egyéb elektromossághoz köthető végzettség és/vagy tapasztalat előny
  • Gyártásban, termelésben szerzett több éves tapasztalat
  • Kiváló kézügyesség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gyál
  • Műszakrend: egy műszak (H-P: 8:00 – 16:50)
  • A munkába járás ingyenes céges busszal biztosított!!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/227-4144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő