www.cvonline.hu

Összeszerelő operátor (betanított munka)

  • A hirdetés 305 napja lejárt

 A finn tulajdonú Scanfil Kft. biatorbágyi gyártóegysége, több mint 15 éve végez fémmegmunkálási tevékenységet. A Magyarországon 2001 óta működő gyár tipikus termékeihez tartoznak a mobil- és kommunikációs hálózati eszközök, árusító automaták, valamint orvostechnikai eszközök is. Innovatív megoldásainak és dinamikus fejlődésének köszönhetően a Scanfil a világ számos pontján megtalálható már és a munkavállalóinak száma mára meghaladja a 3500 főt.

Cégünk biatorbágyi gyártóegységébe keres kollégát, a következő munkakörbe:

Összeszerelő operátor
(betanított munka)

Feladatok:

  • Lemezalkatrészek összeszerelése,
  • Elektronikai alkatrészek beszerelése termékeinkbe,
  • Csomagolási feladatok.

Elvárások:

  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat,
  • Flexibilitás,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előny:

  • Fémipari gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Összeszerelésben szerzett tapasztalat,
  • Mérőeszköz használatának ismerete.

Ami kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend!
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Nemzetközi környezet, modern eszközök,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Juttatási csomag (cafeteria, jelenléti bónusz, bejárás támogatás, céges buszok)

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Önéletrajzát – erre a hirdetésre való hivatkozással - az alábbi email címre várjuk.

Scanfil Kft.
2051 Biatorbágy, Rozália park 5-7.

Céginformáció: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő