www.cvonline.hu

Összeszerelő Operátor 23.kerület

Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel:

Összeszerelő operátor

Leendő munkatárs feladatai:

  • Mechanikus és elektromechanikus egységek összeszerelése komplett fékrendszerré a tervdokumentációk és a művezetők iránymutatásai alapján
  • Pneumatikus rendszer tesztelése, ellenőrzése és az elektromechanikus összetevők kábelezése
  • Hibajegyzékek készítése és adatok bevitele SAP rendszerben

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi, műszaki vagy elektronikai végzettség
  • Minimum 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP és MS Office programok ismerete előny
  • Analitikus gondolkodás

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet.