www.cvonline.hu

Összeszerelő munkatárs

  • A hirdetés 685 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Környező teleülésekről INGYENES buszt, az ország távolabbi pontjairól jelentkezőknek INGYENES szállást biztosítunk!

Feladatok:

  • Kertgondozás és gyepápolás során használt gépek gyártásában való aktív részvétel
  • Félkész termékek ellenőrzése és szerelése
  • Legyártott és összeszerelt termékek minőségének ellenőrzése
  • Gyártási terület rendjének biztosítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség, előny a középfokú szakvégzettség
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség
  • Monotónia tűrés
  • Rugalmasság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Veszprém környéke
  • Munkarend: egy műszak (H-P 6:00-14:25)

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő