www.cvonline.hu

Összeszerelő munkatárs

  • A hirdetés 1219 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, Európa szerte.

Budapest mellett, Csömörön működő telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Betanított összeszerelő munkatárs

Feladatok:

  • Termékek összeszerelése előre megadott utasítások alapján

Elvárásaink:

  • Jó munkabírás, monotonitás tűrő képesség
  • Jó kézügyesség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Erkölcsi Bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igény esetén részmunkaidő is lehetséges

Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal és a bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő