www.cvonline.hu

Összeszerelő munkatárs - Veszprém és környéke

  • A hirdetés 1081 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Összeszerelő munkatárs

Veszprém és környéke

Feladatok:

  • Kertgondozás és gyepápolás során használt gépek gyártásában való aktív részvétel
  • Félkész termékek ellenőrzése és szerelése
  • Legyártott és összeszerelt termékek minőségének ellenőrzése
  • Gyártási terület rendjének biztosítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség, előny a középfokú szakvégzettség
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség
  • Monotónia tűrés
  • Rugalmasság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Veszprém és környéke
  • Munkarend: egy/három műszak
  • Környező teleülésekről ingyenes buszt biztosítunk!

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével -  az alábbi  e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő