www.cvonline.hu

Összeszerelő munkatárs Soroksáron

  • A hirdetés 49 napja lejárt

Ügyfelünk a Knorr-Bremse Hungária Kft. budapesti telephelyére keres

Összeszerelő munkatárs

Elvárások:

  • Műszaki vagy elektronikai beállítottság
  • Minimum 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • SAP és MS Office programok ismerete előny

Feladatok:

  • Mechanikus és elektromechanikus egységek összeszerelése
  • Pneumatikus rendszer tesztelése, ellenőrzése és az elektromechanikus összetevők kábelezése
  • Hibajegyzékek készítése és adatok bevitele SAP rendszerben

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejelentett munka
  • Fix bérezés
  • Teljesítményprémium
  • Egyéb juttatások
  • Cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014