www.cvonline.hu

Összeszerelő munkatárs (Nagykálló)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.12.14.
Hirdetés azonosító: 1239748

Sícipő gyártással foglalkozó nagykállói partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő munkatárs

Feladatok:

  • Sícipők gyártósori összeszerelése
  • A betanított operátori munkafolyamatok elvégzése
  • Az elkészült termékek minőségének és mennyiségének ellenőrzése
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása, a munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó állóképesség, monotonitás tűrése

Előny:

  • Gyártósori operátori tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit a cég kínál:

  • Könnyű, betanított fizikai munka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások: bónuszok, cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Nagykálló

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a +36/30-249-7938-as telefonszámot!