www.cvonline.hu

Összeszerelő munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 989674
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Jelenleg Magyarország egyik legpatinásabb, informatikai és távközlési passzív hálózati anyagok nagykereskedelmével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk diákokat könnyű fizikai munkára.

Feladatok:

  • Informatikai száloptikai kábel konfekcionálás
  • Optikai kábeleket gyártanak és itt vannak olyan munkafázisok, melyeket  betanított diákok is el tudnak végezni.
  • Kábeldarabolás, kötözés (gép segítségével, csak ki kell venni a méretre szabott kábeleket és egy kötöző gép segítségével összekötözni)
  • Kábel számozás - a levágott kábelekre jelölő számot kell rakni
  • Dugózás - a levágott kábelre kell aluminium krimpgyűrűt és műanyag törésgátlót felhúzni
  • Kábel csupaszolás - adott instrukciók szerint egy csupaszoló gép segítségével kell a kábelvégeket lecsupaszolni
  • Csatlakozó felület ellenőrzés - az elkészült csatlakozóval szerelt kábelt egy mikroszkóp segítségével kell ellenőrizni, hogy karcos-e a felület.
  • Kábel csomagolás - a kész kábeleket kell fóliába csomagolni

Ha rendelkezel nappali tagozatos (aktív vagy passzív) hallgatói jogviszonnyal és könnyed, rugalmas, részmunkaidős állásra vágysz, akkor ez az ajánlat neked szól!

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • heti 25-30 óra vállalása
  • talpraesett, vidám személyiség
  • kezdeményező képesség

Munkaidő: heti 2-3 nap, napi 6-8 órában (hétfő-péntek 08:00-16:00 között)

Előnyt jelent:

  • heti 3-5 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó diákbér: 750 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Legyél Te a legaktívabb Mind-Diák!
Dolgozz nálunk minél többet, és a kitartó munkádért cserébe megjutalmazunk!
Részletek az alábbi linken: Link megjelenítése