www.cvonline.hu

Összeszerelő / kárpitos

  • A hirdetés 645 napja lejárt

Győri Ipari Parkban található autóipari beszállító cég, a Lear Corporation Hungary Kft. megbízható, lelkes munkatársakat keres betanított munkára, Összeszerelő / kárpitos munkakörbe.

A munkakör betöltőjével szemben támasztott követelmények, feladatok:

Általános feladatok: Ülésgarnitúrák és egyéb autó alkatrészek sorozatgyártása, összeszerelése a vevő által rendelt mennyiségben és minőségben

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

     Több műszakos munkarendben való munkavégzés

     Legalább általános iskolai végzettség

     Képesség csapatmunkára

     Jó állóképesség, teherbírás

     Erkölcsi bizonyítvány

     Előnyt jelent szerelői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

     Versenyképes fizetés

     Kiváló béren kívüli juttatások, cafeteria

     Utazási költségtérítés, céges buszjárat

     Lakhatási támogatás

Olyan energikus, lelkes és tehetséges egyéneket keresünk nemzetközi környezetben történő munkavégzésre, akik kihívást jelentő munkára, folyamatos fejlődési lehetőségekre és ezeknek megfelelő juttatásokra vágynak.

„Nálunk megtalálja, amit keres!”

Amennyiben állásajánlatunk elnyerte tetszését és szeretne a Lear Corporation Hungary Kft. csapatának tagja lenni, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő