www.cvonline.hu

Összeszerelő, kárpitos munkatárs (szállással)

  • A hirdetés 814 napja lejárt

Munkáltató:

A Work- Force Kft. egy országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel, felnőttképzéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó szervezet, azonnali kezdéssel a győri Ipari Parkba, hosszú távú munkavégzéssel, keresünk:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelői, gyártósori tapasztalat
  • Autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, pontos, precíz munkavégzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • A megbízó elméleti és gyakorlati tesztjének sikeres elvégzése

Amit nyújtani tudunk:

  • Szállás
  • Szerződéses vállalati buszok
  • folyamatos szakmai képzés
  • versenyképes bérezés, cafeteria és teljesítménybér

Munkavégzés helye:

Győrben

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő