www.cvonline.hu

Összeszerelő - Győr (Referenciaszám: BL-953)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 813424

Elvárások:

- fémipari végzettség

- pontos, precíz munkavégzés

- összeszerelői munkakörben szerzett tapasztalat gyártó cégnél

Feladatok:

- futóművek és hajtóművek összeszerelése mezőgazdasági és építőipari nehézgépjárművek számára

A munkáltató ajánlata:

- két műszak

- cafetéria

- mozgóbér

- útiköltség támogatás

- hosszútávú munkalehetőség

- multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

- Győr (ipari park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, győri ipari parkban működő autóipari beszállító cége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét.

Az állás részleteiről érdeklődhet 0620/240-1114 vagy 96/618-494-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő