www.cvonline.hu

Összeszerelő betanított munkatárs

  • A hirdetés 843 napja lejárt

Összeszerelő betanított munkatársakat keresünk

multinacionális Megbízónk részére

Feladatok:

  • fémipari alkatrészek (szénkefék és áramszedő) precíz összeszerelése és forrasztása

Elvárások:

  • Nyolc általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • kiemelkedő minőségszemlélet, következetes, alapos és figyelmes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • termelésben szerzett összeszerelői tapasztalat
  • rajzolvasási képesség
  • ponthegesztési és forrasztási gyakorlat

Egyéb:

  • Budapest, 10. kerület munkavégzés
  • Ülőmunka
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Hétfőtől-péntekig heti 40 órás jogviszony, 2 illetve 3 műszak
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási támogatás, Cafeteria, munkaruha

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő