www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 935554
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Megbízónk a professzionális tisztítóberendezések első számú szállítója, 100%-ban dán tulajdonú nemzetközi cég. A magyarországi bővülésnek köszönhetően szigetszentmikósi telephelyünkre a következő munkakörbe keresünk kollégát:

ÖSSZESZERELŐ

A leendő munkatársunk feladatai:

•    Magas színvonalú takarítógép összeszerelése legyártott alkatrészekből
•    Késztermékek tesztelése
•    Csomagolás, pótalkatrész szerelés

Elvárások:

•    Minimum 8 általános iskolai végzettség
•    Hasonló munkakörben (operátor, összeszerelő) szerzett tapasztalat
•    2 műszakos munkarend vállalása
•    Terhelhetőség, gyors, precíz munkavégzés

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk:

•    Stabil vállalati háttér hosszútávú munkalehetőséggel
•    Modern, tiszta munkakörnyezet
•    Szakmai fejlődési lehetőségek
•    Versenyképes fizetés béren kívüli juttatásokkal
•    Minden héten egy gyümölcs nap
•    Igény esetén buszjáratot indítunk
•    Januártól jelentős béremelést hajottunk végre

Munkavégzés helye:

•    Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest