www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 836159
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a professzionális tisztítóberendezések első számú szállítója, 100%-ban dán tulajdonú nemzetközi cég. A magyarországi bővülésnek köszönhetően szigetszentmikósi telephelyünkre a következő munkakörökbe keresünk kollégát:

ÖSSZESZERELŐ

Feladatok:

•    Magas színvonalú takarítógép összeszerelése legyártott alkatrészekből
•    Késztermékek tesztelése
•    Csomagolás, pótalkatrész szerelés

Elvárások:

•    Minimum 8 általános iskolai végzettség
•    Valamilyen termelőegységben, hasonló munkakörben (operátor, összeszerelő) szerzett tapasztalat
•    2 műszakos munkarend vállalása
•    Terhelhetőség, gyors, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

•    hosszútávú munkalehetőség
•    modern munkakörnyezet
•    szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

•    Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC